Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 223970 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 223970 10 Inch Silicon Heater Drain Tube for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 223970 |
| Manufacturer Part # | 223970 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 223970 True Heater Drain Tube Silicon 10" 2.5w/ft