RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 223590 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 223590 Electric Knob Thermostat for Commercial Equipment
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 223590 |
| Manufacturer Part # | 223590 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 223590 Knob Thermostat Elec 115b 1312 C
