RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 223503 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 223503 5.9 Inch Electric Immersion Heater Stainless Steel Flanged
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 223503 |
| Manufacturer Part # | 223503 |
| Height | 2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 20.35" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 223503 Element Immersion Flanged 3000w 208v 1
