RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 223451 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 223451 Rivet 0.9 Inch Nylon Blk Fir Tree Fastener
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 223451 |
| Manufacturer Part # | 223451 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 223451 Rivet Nylon Blk Fir Tree
