RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King pizza pans.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 22330-SK pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 22330-SK 0.8 Inch Stainless Steel Adapter Pan with Descriptors
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 22330-SK |
| Manufacturer Part # | 22330-SK |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 22330-SK Adapter Pan