RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 22301 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 22301 5.2 Inch Axial Fan Screws Electric OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 22301 |
| Manufacturer Part # | 22301 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 22301 Fan Screws Axial 120v Dfg50