RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 22300.0175 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 22300.0175 1/4 Flare Fittings Lead Free Low Flow Strainer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 22300.0175 |
| Manufacturer Part # | 22300.0175 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 22300.0175 Type Low Flow, Inlet 1/4" Flare Fittings, Outlet 1/4" Flare Fittings, Lead Free Y, Gallons Per Minute 0.175
