RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 223-CTE-0040-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 223-CTE-0040-S 2.5 Inch Heated Fixture Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 223-CTE-0040-S |
| Manufacturer Part # | 223-CTE-0040-S |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 47" |
| Weight | 2.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 223-CTE-0040-S Fixture Shf Htd