RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 223-CTE-003B-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 223-CTE-003B-S 5 Inch Fixture Gas Stainless Steel Front Access
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 223-CTE-003B-S |
| Manufacturer Part # | 223-CTE-003B-S |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.12" |
| Depth | 47.1" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 223-CTE-003B-S Fixture Shf Ctr Frt Ga