RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 222790 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 222790 3.3 Inch Electric Contactor for HVAC Automation
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 222790 |
| Manufacturer Part # | 222790 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 222790 Contactor Tor 240v 50/60h
