- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall 222300086 5.25 Inch Diameter Black Sheave OEM Conveyor Component
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 222300086 |
| Manufacturer Part # | 222300086 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 2.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 222300086 Sheave 5.25od X 5/8b Bk 55
