- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall 22230-0079 1 Inch Bore Pulley Aluminum Alloy for Conveyor Systems
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22230-0079 |
| Manufacturer Part # | 22230-0079 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22230-0079 Pulley 4l A/blt 3.5pd 1 Bore