RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22229-0002 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22229-0002 1.9 Inch Sprocket Conveyor Belt 11 Teeth to Oven Models
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22229-0002 |
| Manufacturer Part # | 22229-0002 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22229-0002 Conveyor Belt Sprocket 11 Teeth 3/4" Bore, Blodgett, Oven Mt2136e Mt2136g Mt3855g Mt3870., Middleby Marshall, Oven Js250 Ps200-r68 Ps220fs-r68 Ps224-r68, Ps250 Ps300 Ps310 Ps350 Ps360.
