RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 222287 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 222287 Modulepower Entry OEM Power Module for Commercial Use
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 222287 |
| Manufacturer Part # | 222287 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 222287 Modulepower Entry