RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 222250 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 222250 Control Board OEM Component with Corrosion Resistant Housing
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 222250 |
| Manufacturer Part # | 222250 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.08" |
| Depth | 4.77" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 222250 Irhs Hub Control Board 2 Hig
