- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 222231 4.35 Inch Valve Solenoid Electric Food-Grade Stainless Steel
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 222231 |
| Manufacturer Part # | 222231 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 222231 Valve Solenoid 1/4npt Ope N Co
