- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 222-122A 6.6 Inch OEM Thermostat for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 222-122A |
| Manufacturer Part # | 222-122A |
| Height | 2.1" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 222-122A Kit Thermostat
