RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 22199 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 22199 1/4 Inch Electric Solenoid Valve N.O. Cleveland
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 22199 |
| Manufacturer Part # | 22199 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 22199 Soleniod Valve, Asco 1/4" Fpt 120v N.o., Cleveland Steaner 24cga10
