RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall commercial restaurant ranges.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22176-0004 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22176-0004 5/8-28 Thread Burner Brass Orifice for Middleby Marshall Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22176-0004 |
| Manufacturer Part # | 22176-0004 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22176-0004 Brass Burner Orifice Nat, 0.2188" Hole X 5/8"-28 Thread, Middleby Marshall Oven
