Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 22151-0002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22151-0002 1.5 Inch Sprocket 10 Tooth with Key Slot for Oven
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22151-0002 |
| Manufacturer Part # | 22151-0002 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22151-0002 Sprocket 10 Tooth 5/8" Hole 1.375" Diameter 2 Set, Screws 1 Key Slot., Middleby Marshall Oven Ps200 Ps360
