- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 22140 3.65 Inch Air Vent for F/j/k Steam Manif Stainless Steel
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 22140 |
| Manufacturer Part # | 22140 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 22140 Air Vent For F/j/k Steam Manif
