RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22140-0017 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22140-0017 23.125 Inch Glass Temp - Heat-Resistant Glass
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22140-0017 |
| Manufacturer Part # | 22140-0017 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 3.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22140-0017 Glass Temp 23.125x4.25x 0.38