RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22140-0012 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22140-0012 4-1/4 Inch Tempered Glass Panel for Middleby Marshall Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22140-0012 |
| Manufacturer Part # | 22140-0012 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 37.25" |
| Weight | 5.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22140-0012 Glass 4-1/4" Wide X 37-1/4" Long X.355" Thick., Middleby Marshall Oven Ps300 Ps310 Ps350 Ps360, Ps360wb70 Ps570s
