RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22134-0002 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22134-0002 24 to 25 Foot R Insulation Blanket Superwool
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22134-0002 |
| Manufacturer Part # | 22134-0002 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22134-0002 8# Superwool 2x24x25ft R Oll
