RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 22123 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 22123 1 Inch Door Seal and Durable Polymer Material
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 22123 |
| Manufacturer Part # | 22123 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 22123 Door Seals Top & Bottom
