Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 2210276 Gas OEM Adapter Kit for Stoelting Ice Machines
Item:
#1841502
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2210276 |
| Manufacturer Part # | 2210276 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 2210276 Gas OEM Adapter Kit for Stoelting Ice Machines
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2210276 Adapter Kit