Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing American Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket American Range -221027 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range -221027 12 Inch Top Grate Gas Commercial Grills and Griddles
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | -221027 |
| Manufacturer Part # | -221027 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 14.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range -221027 Top Spider Grate 12" X 12", American Range Ar Series Ar-hp
