- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 2206858 4.5 Inch Stainless Steel Louvered Drip Tray Insert with Drainage
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2206858 |
| Manufacturer Part # | 2206858 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2206858 Sstl Louvered Drip Tray Insert
