- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 2206768 4.85 Inch Coil Assembly Electric OEM for Ice Machines
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2206768 |
| Manufacturer Part # | 2206768 |
| Height | 1.65" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2206768 208 240 Coil Asm Rh 4 Cable
