- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 2206758 1.25 Inch Stainless Steel Body Spigot with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2206758 |
| Manufacturer Part # | 2206758 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2206758 Body Spigot So218
