RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2206529 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2206529 10 Inch Upper Insulation for Frymaster Gl30 Fv
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2206529 |
| Manufacturer Part # | 2206529 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2206529 Cover Gl30 Fv Upper Insulation
