Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2206513 (OEM) Gas Spark Pilot Oven Stainless Steel with Reliability
Item:
#1845075
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2206513 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 2206513 (OEM) |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2206513 (OEM) Gas Spark Pilot Oven Stainless Steel with Reliability