- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 2205927 Main Pump Assembly with Tubing Stainless Steel
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2205927 |
| Manufacturer Part # | 2205927 |
| Height | 12.65" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 16.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2205927 Main Pump Asm W/tubing