Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket countertop warmers and display cases.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 22048 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 22048 4.5 Inch Electric Fan Motor Reliable Airflow 1550 RPM
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 22048 |
| Manufacturer Part # | 22048 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 22048 115v 60hz .4a 1550rpm Cw
