RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial deep fryers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 22041 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22041 19 Inch Liner Flour Bin Un Notched Plastic White
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22041 |
| Manufacturer Part # | 22041 |
| Height | 15.25" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22041 Color White, Material Plastic, Length 15 1/4", Width 19"
