RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial grills and griddles.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 22024 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 22024 3.6 Inch Burner Baffle Center Gas and Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 22024 |
| Manufacturer Part # | 22024 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 3.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 22024 Icvg Burner Baffle Center