Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 2202-0 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 2202-0 3/16 Inch Compression Nut with Durable Metal - For Food Processing
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 2202-0 |
| Manufacturer Part # | 2202-0 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 2202-0 3/16" Cct Compression Nut Each
