- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 2201088 6 Inch Cover Contactor Box Front for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2201088 |
| Manufacturer Part # | 2201088 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2201088 Cover (re)contactor Box Front