- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 2200799 Cover for Frymaster H52/55 Transformer and Filter Box
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2200799 |
| Manufacturer Part # | 2200799 |
| Height | 4.65" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 24.85" |
| Weight | 2.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2200799 Cover Transfmr/fltr Box H52/55