FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 21A335 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 21A335 13 Inch Basket Fry Small Mesh for 18 Inch Fryer
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 21A335 |
| Manufacturer Part # | 21A335 |
| Height | 6.33" |
| Width | 13" |
| Depth | 28" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 21A335 Basket Fry 18in Small Mesh