RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2198638 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2198638 4.6 Inch Electric Heater Air 4500W Compact Design
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2198638 |
| Manufacturer Part # | 2198638 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 14.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2198638 Heater Air 4500w 208v