FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2198620 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2198620 3.95 Inch Timer Electric OEM Control for Bar Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2198620 |
| Manufacturer Part # | 2198620 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 33.3" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2198620 Bar Timer Kt 2x4 Rl/ Gl