RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2198594 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2198594 2.45 Inch Harness Power ICC Board OEM Commercial Use
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2198594 |
| Manufacturer Part # | 2198594 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 5.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2198594 Harness Power Icc Boar D