RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2198569 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2198569 2.3 Inch Stainless Steel Electric Heater with Descriptors
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2198569 |
| Manufacturer Part # | 2198569 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 8.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2198569 Element Heater 120v 15 A
