RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2195313 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2195313 0.25 Inch Fuse 5 Amp Ceramic Quick Blow B
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2195313 |
| Manufacturer Part # | 2195313 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2195313 Fuse 5a Ht Ceramic Sl Ow Blow B
