RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 2195313 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 2195313 0.2 Inch Ceramic Fuse 5a Slow Blow Circuit Protection
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 2195313 |
| Manufacturer Part # | 2195313 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 2195313 Fuse 5a Ht Ceramic Slw Blw Bim
