RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 21953.1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 21953.1 14 Inch Electric Tank Heater Kit - Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 21953.1 |
| Manufacturer Part # | 21953.1 |
| Height | 2" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 21953.1 Tank Heater Kit 4000w 208v
