RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2195171 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2195171 5.15 Inch Transformer 240V to 12V Electric OEM Durable Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2195171 |
| Manufacturer Part # | 2195171 |
| Height | 2.45" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 8.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2195171 Transformer 240v 50/60h Z 12v 1