RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2195086 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2195086 1.55 Inch Electric Heater Immersion Stainless Steel with 40V
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2195086 |
| Manufacturer Part # | 2195086 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2195086 Heater Immersion 208/2 40v
