RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2195082 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2195082 0.65 Inch Connector Wago#2 with Durable Construction
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2195082 |
| Manufacturer Part # | 2195082 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2195082 Connector 3wire Wago#2 22 413
